AA050MA01

| Modelul panoului | AA050MA01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA050MA01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 108×64.8 mm |
| Contur | 120×76.5×5.8 mm |
| Suprafaţă | Clear, Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Timp de raspuns | 13/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 2 strings WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | CMOS (1 ch, 6/8-bit) , 45 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA050MA01.
Mitsubishi AA050MA01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA050MA01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA050MA01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA050MA01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050MA01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA050MA01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA050MA01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA050MA01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA050MA01"
- Mitsubishi AA050MA01
- Fișa tehnică AA050MA01
- Imagine AA050MA01
- Prețul AA050MA01
- Distribuitor AA050MA01

