TV133QHM-AW0

| Modelul panoului | TV133QHM-AW0 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 2560×1440 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TV133QHM-AW0 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 293.76 × 165.24 (H×V) |
| Schiță (mm) | 318.19 × 191.83 × 4.6 (H×V×D) |
| Zonă de protecție (mm) | - |
| Tratament | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Luminance | 330 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Adâncimea culorii | 16.7M 72% (CIE1931) |
| iluminare din spate | 9S6P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Masa | 440g (Max.) |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Electromagnetic Digitizer |
| Tipul de semnal | eDP (4 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Furnizarea de tensiune | 3.3V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE TV133QHM-AW0.
BOE TV133QHM-AW0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE TV133QHM-AW0 sau specificațiile detaliate ale BOE TV133QHM-AW0 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE TV133QHM-AW0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE TV133QHM-AW0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE TV133QHM-AW0 sau specificațiile detaliate ale BOE TV133QHM-AW0 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE TV133QHM-AW0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TV133QHM-AW0"
- BOE TV133QHM-AW0
- Fișa tehnică TV133QHM-AW0
- Imagine TV133QHM-AW0
- Prețul TV133QHM-AW0
- Distribuitor TV133QHM-AW0

