TV101WXM-NP1

| Modelul panoului | TV101WXM-NP1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TV101WXM-NP1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 216.96×135.6 mm |
| Contur | 228.3×149.05×4.4 mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 49% |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE TV101WXM-NP1.
BOE TV101WXM-NP1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE TV101WXM-NP1 sau specificațiile detaliate ale BOE TV101WXM-NP1 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE TV101WXM-NP1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NP1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE TV101WXM-NP1 sau specificațiile detaliate ale BOE TV101WXM-NP1 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE TV101WXM-NP1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TV101WXM-NP1"
- BOE TV101WXM-NP1
- Fișa tehnică TV101WXM-NP1
- Imagine TV101WXM-NP1
- Prețul TV101WXM-NP1
- Distribuitor TV101WXM-NP1
