TM128160CKFWG

| Modelul panoului | TM128160CKFWG |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | CSTN LCD- ,1.9 inch, 128×160 |
| Tipul panoului | CSTN LCD- |
| Prețul TM128160CKFWG | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | STN, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 29.558×36.95 mm |
| Contur | 37.85×51.4×4 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 15:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | Color |
| Timp de raspuns | 200/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 40/35/30/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | 3S1P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | 8-bit 8080 parallel , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM128160CKFWG.
TIANMA TM128160CKFWG sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM128160CKFWG sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM128160CKFWG sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM128160CKFWG la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM128160CKFWG sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM128160CKFWG sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM128160CKFWG sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM128160CKFWG la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM128160CKFWG"
- TIANMA TM128160CKFWG
- Fișa tehnică TM128160CKFWG
- Imagine TM128160CKFWG
- Prețul TM128160CKFWG
- Distribuitor TM128160CKFWG

