Prezentare generală
Specificație
TM057QDHG03

TM057QDHG03 Informatii de baza
| Modelul panoului | TM057QDHG03 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM057QDHG03 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 85 °C |
TM057QDHG03 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 141 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Zonă activă | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
TM057QDHG03 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 350 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.302; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
TM057QDHG03 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | Yes (U/D, L/R) |
TM057QDHG03 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Durata de viață a lămpii | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lamp Driver Board | Embedded (LED Driver) |
TM057QDHG03 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | TTL |
|---|---|
| Clasa de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
