TM028HDHG20

| Modelul panoului | TM028HDHG20 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM028HDHG20 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 43.2×57.6 mm |
| Contur | 50×69.2 mm |
| Suprafaţă | Clear, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | 16-bit 8080 parallel , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM028HDHG20.
TIANMA TM028HDHG20 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM028HDHG20 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM028HDHG20 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM028HDHG20 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM028HDHG20 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM028HDHG20 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM028HDHG20 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM028HDHG20 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM028HDHG20"
- TIANMA TM028HDHG20
- Fișa tehnică TM028HDHG20
- Imagine TM028HDHG20
- Prețul TM028HDHG20
- Distribuitor TM028HDHG20

