TM020GDHL2

| Modelul panoului | TM020GDHL2 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 220×176 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TM020GDHL2 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 38.28×30.62 mm |
| Contur | 46.4×42.8 mm |
| Suprafaţă | Clear, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 350:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 40/40/65/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | CPU , 38 pins |
| Tensiune de intrare | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TIANMA TM020GDHL2.
TIANMA TM020GDHL2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM020GDHL2 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM020GDHL2 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM020GDHL2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020GDHL2 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TIANMA TM020GDHL2 sau specificațiile detaliate ale TIANMA TM020GDHL2 sau alte LCD TIANMA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TIANMA TM020GDHL2 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "TM020GDHL2"
- TIANMA TM020GDHL2
- Fișa tehnică TM020GDHL2
- Imagine TM020GDHL2
- Prețul TM020GDHL2
- Distribuitor TM020GDHL2

