Prezentare generală
Specificație
TCG104SVLQ*PNN-AN*55

TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Informatii de baza
| Modelul panoului | TCG104SVLQ*PNN-AN*55 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG104SVLQ*PNN-AN*55 | Solicitați preț și termen de plată |
| Alt nume | T-55787GD104J-LW-AHN |
| OP Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Caracteristici optice
| Alt nume | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Luminance | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Suport Culoare | 16.7M (8-bit) |
| Gamă | 51% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | Sunlight Readable |
| transmisivitatea | - |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Caracteristici mecanice
| Alt nume | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Luminance | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Suport Culoare | 16.7M (8-bit) |
| Gamă | 51% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | Sunlight Readable |
| transmisivitatea | - |
| Numărul de pixeli | 800(RGB)×600, SVGA |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.264×0.264 mm |
| Vizualizare activă | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| În general Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Deschiderea barei | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Adâncime totală | 10.8 (Typ.) mm |
| Forma formei | Flat Rectangle |
| Orientare | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 4:3 |
| Forma stilului | - |
| Masa | 475g |
| Suprafaţă | Antiglare |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Interfață de semnal
| Alt nume | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Luminance | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Suport Culoare | 16.7M (8-bit) |
| Gamă | 51% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | Sunlight Readable |
| transmisivitatea | - |
| Numărul de pixeli | 800(RGB)×600, SVGA |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.264×0.264 mm |
| Vizualizare activă | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| În general Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Deschiderea barei | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Adâncime totală | 10.8 (Typ.) mm |
| Forma formei | Flat Rectangle |
| Orientare | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 4:3 |
| Forma stilului | - |
| Masa | 475g |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Curentul de intrare | 250/300mA (Typ./Max.) |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
| Consum | - |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Poziţie | - |
| Pas | Pins |
| Cantitate | Pin Assignment |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Sistem de iluminare din spate
| Alt nume | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Luminance | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Suport Culoare | 16.7M (8-bit) |
| Gamă | 51% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | Sunlight Readable |
| transmisivitatea | - |
| Numărul de pixeli | 800(RGB)×600, SVGA |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.088×0.264 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.264×0.264 mm |
| Vizualizare activă | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| În general Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Deschiderea barei | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Adâncime totală | 10.8 (Typ.) mm |
| Forma formei | Flat Rectangle |
| Orientare | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 4:3 |
| Forma stilului | - |
| Masa | 475g |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Curentul de intrare | 570/740mA (Typ./Max.) |
| Tensiune de intrare | 12.0±1.2V |
| Consum | - |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Poziţie | - |
| Pas | Pins |
| Cantitate | 8S4P |
| Tip lămpi | WLED |
| schimb valutar | - |
| Forma lămpii | 4 strings |
| Durata de viață a lămpii | 70K(Typ.) (Hours) |
