Prezentare generală
Specificație
TCG085WVLQDPNN-GN00

TCG085WVLQDPNN-GN00 Informatii de baza
| Modelul panoului | TCG085WVLQDPNN-GN00 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG085WVLQDPNN-GN00 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 109 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Greutate | 310g |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%) |
| Zonă activă | 184.8×110.88 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 187.4×113.5 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 210×134 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 8.7/9.2 (Typ./Max.) mm |
| Găuri și suporturi | Face mounting holes (2 pcs) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Caracteristici optice
| Modul de afișare | AWV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 400 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | Symmetry |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.310; Wy:0.325 |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | Yes (U/D, L/R) |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Durata de viață a lămpii | 70K(Typ.) (Hours) |
| Tensiunea lămpii | 29.2/32.0V (Typ./Max.) |
| Lamp curent | 60mA (Typ.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | TTL |
|---|---|
| Clasa de semnal | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 200/260mA (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | HRS - FH33-40S-0.5SH(10), Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
