Prezentare generală
Specificație
TCG084VGLAAAFA-AA50

TCG084VGLAAAFA-AA50 Informatii de baza
| Modelul panoului | TCG084VGLAAAFA-AA50 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul TCG084VGLAAAFA-AA50 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
TCG084VGLAAAFA-AA50 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 95 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.089×0.267 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| Greutate | 405g |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Zonă activă | 170.88×128.16 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 174.4×131.8 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 199.5×147.4 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 10.8/11.55 (Typ./Max.) mm |
| Găuri și suporturi | Face mounting holes (8-Φ3.4) on left, right bezel |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Embeded (4-wire Resistive) |
TCG084VGLAAAFA-AA50 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White |
|---|---|
| strălucire | 680 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.305; Wy:0.315 |
| Variația albă | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
TCG084VGLAAAFA-AA50 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | Yes (U/D, L/R) |
TCG084VGLAAAFA-AA50 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Durata de viață a lămpii | 100K(Typ.) (Hours) |
| Tensiunea lămpii | 18.4/20.4V (Typ./Max.) |
| Lamp curent | 60mA (Typ.) |
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
TCG084VGLAAAFA-AA50 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | TTL |
|---|---|
| Clasa de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 160/240mA (Typ./Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | Kyocera Elco - 04-6240-040-023-846+, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
