T650QVR05.6 CELL

| Modelul panoului | T650QVR05.6 CELL |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul T650QVR05.6 CELL | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1428.48×803.52 mm |
| Contur | 1440.78×818.22 mm |
| Suprafaţă | Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 4000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 1.07B (10-bit) |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Interfață de semnal | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO T650QVR05.6 CELL.
AUO T650QVR05.6 CELL sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO T650QVR05.6 CELL sau specificațiile detaliate ale AUO T650QVR05.6 CELL sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO T650QVR05.6 CELL la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO T650QVR05.6 CELL sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO T650QVR05.6 CELL sau specificațiile detaliate ale AUO T650QVR05.6 CELL sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO T650QVR05.6 CELL la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "T650QVR05.6 CELL"
- AUO T650QVR05.6 CELL
- Fișa tehnică T650QVR05.6 CELL
- Imagine T650QVR05.6 CELL
- Prețul T650QVR05.6 CELL
- Distribuitor T650QVR05.6 CELL

