S043WQ07H-T

| Modelul panoului | S043WQ07H-T |
|---|---|
| Panoul de marcă | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul S043WQ07H-T | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 95.04×53.856 mm |
| Contur | 105.5×67.2×4.35 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 5S2P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CDTECH S043WQ07H-T.
CDTECH S043WQ07H-T sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S043WQ07H-T sau specificațiile detaliate ale CDTECH S043WQ07H-T sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S043WQ07H-T la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ07H-T sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CDTECH S043WQ07H-T sau specificațiile detaliate ale CDTECH S043WQ07H-T sau alte LCD CDTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CDTECH S043WQ07H-T la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "S043WQ07H-T"
- CDTECH S043WQ07H-T
- Fișa tehnică S043WQ07H-T
- Imagine S043WQ07H-T
- Prețul S043WQ07H-T
- Distribuitor S043WQ07H-T

