QD17VL01 Rev.01

| Modelul panoului | QD17VL01 Rev.01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | QDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul QD17VL01 Rev.01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 344.64×258.48 mm |
| Contur | 393×286 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Timp de raspuns | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 75/75/65/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare QDI QD17VL01 Rev.01.
QDI QD17VL01 Rev.01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf QDI QD17VL01 Rev.01 sau specificațiile detaliate ale QDI QD17VL01 Rev.01 sau alte LCD QDI, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul QDI QD17VL01 Rev.01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
QDI QD17VL01 Rev.01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf QDI QD17VL01 Rev.01 sau specificațiile detaliate ale QDI QD17VL01 Rev.01 sau alte LCD QDI, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul QDI QD17VL01 Rev.01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "QD17VL01 Rev.01"
- QDI QD17VL01 Rev.01
- Fișa tehnică QD17VL01 Rev.01
- Imagine QD17VL01 Rev.01
- Prețul QD17VL01 Rev.01
- Distribuitor QD17VL01 Rev.01

