PM42H3000

| Modelul panoului | PM42H3000 |
|---|---|
| Panoul de marcă | COC |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | PDP |
| Prețul PM42H3000 | Solicitați preț și termen de plată |
| Zonă activă | 933.9×532.2 mm |
| Contur | 1002.4×600 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 10000 : 1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 1.07B (10-bit) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Interfață de semnal | LVDS , 31 pins |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare COC PM42H3000.
COC PM42H3000 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf COC PM42H3000 sau specificațiile detaliate ale COC PM42H3000 sau alte LCD COC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul COC PM42H3000 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
COC PM42H3000 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf COC PM42H3000 sau specificațiile detaliate ale COC PM42H3000 sau alte LCD COC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul COC PM42H3000 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "PM42H3000"
- COC PM42H3000
- Fișa tehnică PM42H3000
- Imagine PM42H3000
- Prețul PM42H3000
- Distribuitor PM42H3000
