NT133WHM-N22

| Modelul panoului | NT133WHM-N22 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NT133WHM-N22 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 293.42(H)×164.97(V) mm |
| Schiță Dim. | 314.1(H)×188.75(V) ×3.6(D) mm |
| Zona de protecție | - |
| Tratament | Antiglare |
| Luminance | 220 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | - |
| Timp de raspuns | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/30/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | TN, Normally White, Transmissive |
| Suport Culoare | 262K 47% (CIE1931) |
| Sursă de lumină | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Frame Rate | 60Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 30 pins eDP (1 Lane) , Connector |
| Alimentare electrică | 3.3V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE NT133WHM-N22.
BOE NT133WHM-N22 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NT133WHM-N22 sau specificațiile detaliate ale BOE NT133WHM-N22 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NT133WHM-N22 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE NT133WHM-N22 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE NT133WHM-N22 sau specificațiile detaliate ale BOE NT133WHM-N22 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE NT133WHM-N22 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NT133WHM-N22"
- BOE NT133WHM-N22
- Fișa tehnică NT133WHM-N22
- Imagine NT133WHM-N22
- Prețul NT133WHM-N22
- Distribuitor NT133WHM-N22
