NL10276AC20-03

| Modelul panoului | NL10276AC20-03 |
|---|---|
| Panoul de marcă | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul NL10276AC20-03 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 211.968×158.976 mm |
| Contur | 282×190×13 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 100:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 4096 (4-bit) , CIE1931 40% |
| Timp de raspuns | 40 (Min.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/25/25 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfață de semnal | TTL (1 ch, 4-bit) , 65 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0/12.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare NEC NL10276AC20-03.
NEC NL10276AC20-03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NEC NL10276AC20-03 sau specificațiile detaliate ale NEC NL10276AC20-03 sau alte LCD NEC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NEC NL10276AC20-03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
NEC NL10276AC20-03 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf NEC NL10276AC20-03 sau specificațiile detaliate ale NEC NL10276AC20-03 sau alte LCD NEC, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul NEC NL10276AC20-03 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "NL10276AC20-03"
- NEC NL10276AC20-03
- Fișa tehnică NL10276AC20-03
- Imagine NL10276AC20-03
- Prețul NL10276AC20-03
- Distribuitor NL10276AC20-03
