Prezentare generală
Specificație
N150X1-L02

N150X1-L02 Informatii de baza
| Modelul panoului | N150X1-L02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N150X1-L02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
N150X1-L02 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 85 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Greutate | 590/605g (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 40%), Hard coating (2H), Reflection 1.8% (Max.) |
| Zonă activă | 304.1×228.1 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 307.8×231.6 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 317.3×242 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 6.7±0.3 mm |
| Forma stilului | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Găuri și suporturi | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
N150X1-L02 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 200 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 6.0/17.0 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
N150X1-L02 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
N150X1-L02 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | CCFL |
| Suma lămpii | 1 pcs |
| Forma lămpii | Straight |
| Durata de viață a lămpii | 15K(Typ.) (Hours) |
| Tensiunea lămpii | 680±68V |
| Lamp curent | 2.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Frecvența de funcționare a lămpii | 60±20KHz |
| Tensiunea de pornire a lămpii | 1150/1500V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Becuri consumul de energie | 4.08W (Typ.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Lamp Driver Board | No |
N150X1-L02 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | LVDS |
|---|---|
| Clasa de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 600mA (Typ.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Interfață de semnal | JAE - FI-SEB20P-HF10, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
