N141C3-L08

| Modelul panoului | N141C3-L08 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1440×900 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N141C3-L08 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 303.48×189.675 mm |
| Contur | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Forma stilului | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 600:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CMO N141C3-L08.
CMO N141C3-L08 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO N141C3-L08 sau specificațiile detaliate ale CMO N141C3-L08 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO N141C3-L08 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CMO N141C3-L08 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO N141C3-L08 sau specificațiile detaliate ale CMO N141C3-L08 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO N141C3-L08 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "N141C3-L08"
- CMO N141C3-L08
- Fișa tehnică N141C3-L08
- Imagine N141C3-L08
- Prețul N141C3-L08
- Distribuitor N141C3-L08

