M215HCA-P02

| Modelul panoului | M215HCA-P02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M215HCA-P02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Rezoluţie | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Format Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Zona de afisare | 476.064(W)×267.786(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Dimensiunea conturului | 484.26(W)×318.19(H) ×1.3(D) mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| strălucire | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Modul de afișare | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Cea mai buna vedere pe | Symmetry |
| Timp de raspuns | 8/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Adâncimea de sticlă | 0.50+0.50 mm |
| transmisivitatea | 4.45% (Typ.)(with Polarizer) |
| Afișați culorile | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Tip lămpi | No B/L |
| Frecvență | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Greutatea panoului | 410±20g |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare INNOLUX M215HCA-P02.
INNOLUX M215HCA-P02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf INNOLUX M215HCA-P02 sau specificațiile detaliate ale INNOLUX M215HCA-P02 sau alte LCD INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul INNOLUX M215HCA-P02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX M215HCA-P02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf INNOLUX M215HCA-P02 sau specificațiile detaliate ale INNOLUX M215HCA-P02 sau alte LCD INNOLUX, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul INNOLUX M215HCA-P02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "M215HCA-P02"
- INNOLUX M215HCA-P02
- Fișa tehnică M215HCA-P02
- Imagine M215HCA-P02
- Prețul M215HCA-P02
- Distribuitor M215HCA-P02

