M170EN05 V3

| Modelul panoului | M170EN05 V3 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AU Optronics |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul M170EN05 V3 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 337.92×270.336 mm |
| Contur | 358.5×296.5 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 450:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AU Optronics M170EN05 V3.
AU Optronics M170EN05 V3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AU Optronics M170EN05 V3 sau specificațiile detaliate ale AU Optronics M170EN05 V3 sau alte LCD AU Optronics, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AU Optronics M170EN05 V3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AU Optronics M170EN05 V3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AU Optronics M170EN05 V3 sau specificațiile detaliate ale AU Optronics M170EN05 V3 sau alte LCD AU Optronics, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AU Optronics M170EN05 V3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "M170EN05 V3"
- AU Optronics M170EN05 V3
- Fișa tehnică M170EN05 V3
- Imagine M170EN05 V3
- Prețul M170EN05 V3
- Distribuitor M170EN05 V3

