LTM06C310

| Modelul panoului | LTM06C310 |
|---|---|
| Panoul de marcă | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,6.3 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | LTPS TFT-LCD |
| Prețul LTM06C310 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 129.024×96.768 mm |
| Contur | 151.9×115.8 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 250:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare TOSHIBA LTM06C310.
TOSHIBA LTM06C310 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TOSHIBA LTM06C310 sau specificațiile detaliate ale TOSHIBA LTM06C310 sau alte LCD TOSHIBA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TOSHIBA LTM06C310 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTM06C310 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf TOSHIBA LTM06C310 sau specificațiile detaliate ale TOSHIBA LTM06C310 sau alte LCD TOSHIBA, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul TOSHIBA LTM06C310 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LTM06C310"
- TOSHIBA LTM06C310
- Fișa tehnică LTM06C310
- Imagine LTM06C310
- Prețul LTM06C310
- Distribuitor LTM06C310

