LTA550HQ16

| Modelul panoului | LTA550HQ16 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTA550HQ16 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1209.6×680.4 mm |
| Contur | 1237.4×711.3×32.8 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 4000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 6 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 120Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (4 ch, 8-bit) , 92 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SAMSUNG LTA550HQ16.
SAMSUNG LTA550HQ16 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTA550HQ16 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTA550HQ16 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTA550HQ16 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA550HQ16 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTA550HQ16 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTA550HQ16 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTA550HQ16 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LTA550HQ16"
- SAMSUNG LTA550HQ16
- Fișa tehnică LTA550HQ16
- Imagine LTA550HQ16
- Prețul LTA550HQ16
- Distribuitor LTA550HQ16

