LTA460HJ05

| Modelul panoului | LTA460HJ05 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTA460HJ05 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 1018.08×572.67 mm |
| Contur | 1076.5×634.7 mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 5000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 6 (Typ.)(G to G) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 120Hz |
| Tip lămpi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare SAMSUNG LTA460HJ05.
SAMSUNG LTA460HJ05 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTA460HJ05 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTA460HJ05 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTA460HJ05 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA460HJ05 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf SAMSUNG LTA460HJ05 sau specificațiile detaliate ale SAMSUNG LTA460HJ05 sau alte LCD SAMSUNG, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul SAMSUNG LTA460HJ05 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LTA460HJ05"
- SAMSUNG LTA460HJ05
- Fișa tehnică LTA460HJ05
- Imagine LTA460HJ05
- Prețul LTA460HJ05
- Distribuitor LTA460HJ05

