Prezentare generală
Specificație
LTA400HA01

LTA400HA01 Informatii de baza
| Modelul panoului | LTA400HA01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LTA400HA01 | Solicitați preț și termen de plată |
LTA400HA01 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.15375×0.46125 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.46125×0.46125 mm (H×V) |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
LTA400HA01 Caracteristici optice
| Modul de afișare | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
LTA400HA01 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|
