Prezentare generală
Specificație
LR043JC211
LR043JC211 Informatii de baza
| Modelul panoului | LR043JC211 |
|---|---|
| Panoul de marcă | ChiHsin |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LR043JC211 | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
LR043JC211 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 128 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Greutate | 50g (Typ.) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 10%) |
| Zonă activă | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Zona de protecție | 98.7×56.8 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 5.0 (Typ.) mm |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Embeded (4-wire Resistive) |
LR043JC211 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 300 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M () |
| Timp de raspuns | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
LR043JC211 Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
LR043JC211 Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Suma lămpii | 7S1P |
| Forma lămpii | 1 string |
| Tensiunea lămpii | 23.1V (Typ.) |
| Lamp curent | 20mA (Typ.) |
| Becuri consumul de energie | 462mW (Typ.) |
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | No |
LR043JC211 Interfață de semnal
| Categoria de semnale | TTL |
|---|---|
| Clasa de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.0/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Curent de intrare pentru panou | 3.8/15.5mA (Typ.)(ICC/IDD) |
| Consumul de energie al panoului | 99mW (Typ.) |
| Tensiunea pentru semnalele afișate | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Tipul interfeței | FPC |
