LM340WW1-SSC1

| Modelul panoului | LM340WW1-SSC1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 2560×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LM340WW1-SSC1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Format Pixel | 2560(RGB)×1080 [CSHD] |
| configurație | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă | 799.8(H)×334.8(V) mm |
| Schiță Dim. | 820.8(H)×361(V) ×19.8(D) mm |
| Zona de protecție | - |
| Tratament | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Afișați direcția | Symmetry |
| Timp de raspuns | 14 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod de operare | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Suport Culoare | 16.7M (sRGB) |
| Sursă de lumină | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Frame Rate | 60Hz |
| Panou tactil | Without |
| Tipul interfeței | 92 pins LVDS (4 ch, 8-bit) , Connector |
| Alimentare electrică | 10.0V (Typ.) |
| Mediu inconjurator | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LM340WW1-SSC1.
LG Display LM340WW1-SSC1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LM340WW1-SSC1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LM340WW1-SSC1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LM340WW1-SSC1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LM340WW1-SSC1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LM340WW1-SSC1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LM340WW1-SSC1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LM340WW1-SSC1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LM340WW1-SSC1"
- LG Display LM340WW1-SSC1
- Fișa tehnică LM340WW1-SSC1
- Imagine LM340WW1-SSC1
- Prețul LM340WW1-SSC1
- Distribuitor LM340WW1-SSC1
