LM270WF8-SSA1

| Modelul panoului | LM270WF8-SSA1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,27 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LM270WF8-SSA1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Numărul pixelilor | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Zonă activă (mm) | 597.88 × 336.312 (H×V) |
| Schiță (mm) | 608.6 × 348.3 (H×V×D) |
| Zonă de protecție (mm) | - |
| Tratament | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance | 250 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Raspuns | 14 (Typ.)(G to G) ms |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Modul de lucru | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Adâncimea culorii | 16.7M 76% (CIE1931) |
| iluminare din spate | WLED , 3K hours , No Driver |
| Masa | 2.85Kgs (Typ.) |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Ecran tactil | Without |
| Tipul de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Furnizarea de tensiune | 5.0V (Typ.) |
| Max. Evaluări | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LM270WF8-SSA1.
LG Display LM270WF8-SSA1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LM270WF8-SSA1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LM270WF8-SSA1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LM270WF8-SSA1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LM270WF8-SSA1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LM270WF8-SSA1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LM270WF8-SSA1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LM270WF8-SSA1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LM270WF8-SSA1"
- LG Display LM270WF8-SSA1
- Fișa tehnică LM270WF8-SSA1
- Imagine LM270WF8-SSA1
- Prețul LM270WF8-SSA1
- Distribuitor LM270WF8-SSA1

