LM230WF1-TLA6

| Modelul panoului | LM230WF1-TLA6 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LM230WF1-TLA6 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 509.184×286.416 mm |
| Contur | 533.2×312×17 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LM230WF1-TLA6.
LG Display LM230WF1-TLA6 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LM230WF1-TLA6 sau specificațiile detaliate ale LG Display LM230WF1-TLA6 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LM230WF1-TLA6 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LM230WF1-TLA6 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LM230WF1-TLA6 sau specificațiile detaliate ale LG Display LM230WF1-TLA6 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LM230WF1-TLA6 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LM230WF1-TLA6"
- LG Display LM230WF1-TLA6
- Fișa tehnică LM230WF1-TLA6
- Imagine LM230WF1-TLA6
- Prețul LM230WF1-TLA6
- Distribuitor LM230WF1-TLA6

