LM220WE1-TLF1

| Modelul panoului | LM220WE1-TLF1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LM220WE1-TLF1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 473.76×296.1 mm |
| Contur | 493.7×320.1 mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Timp de raspuns | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LM220WE1-TLF1.
LG Display LM220WE1-TLF1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LM220WE1-TLF1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LM220WE1-TLF1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LM220WE1-TLF1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LM220WE1-TLF1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LM220WE1-TLF1 sau specificațiile detaliate ale LG Display LM220WE1-TLF1 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LM220WE1-TLF1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LM220WE1-TLF1"
- LG Display LM220WE1-TLF1
- Fișa tehnică LM220WE1-TLF1
- Imagine LM220WE1-TLF1
- Prețul LM220WE1-TLF1
- Distribuitor LM220WE1-TLF1

