Prezentare generală
Specificație
LC490EQY-SLA2

LC490EQY-SLA2 Informatii de baza
| Modelul panoului | LC490EQY-SLA2 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC490EQY-SLA2 | Solicitați preț și termen de plată |
| Alt nume | LC490EQY (SL)(A2) |
| OP Temperatura | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Caracteristici |
LC490EQY-SLA2 Caracteristici optice
| Alt nume | LC490EQY (SL)(A2) |
|---|---|
| OP Temperatura | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Caracteristici | |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | - |
| Suport Culoare | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Gamă | 67% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | No |
| transmisivitatea | 4.89% (Typ.)(with Polarizer) |
LC490EQY-SLA2 Caracteristici mecanice
| Alt nume | LC490EQY (SL)(A2) |
|---|---|
| OP Temperatura | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Caracteristici | |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | - |
| Suport Culoare | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Gamă | 67% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | No |
| transmisivitatea | 4.89% (Typ.)(with Polarizer) |
| Numărul de pixeli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Vizualizare activă | 1073.78(W)×604(H) mm |
| În general Dim. | 1085.5(W)×617.7(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Adâncime totală | 1.2 (Typ.) mm |
| Forma formei | Flat Rectangle |
| Orientare | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:9 |
| Grosimea farfuriei | - |
| Masa | 1.80/1.90Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
LC490EQY-SLA2 Elemente electronice
| Alt nume | LC490EQY (SL)(A2) |
|---|---|
| OP Temperatura | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Caracteristici | |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | - |
| Suport Culoare | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Gamă | 67% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | No |
| transmisivitatea | 4.89% (Typ.)(with Polarizer) |
| Numărul de pixeli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Vizualizare activă | 1073.78(W)×604(H) mm |
| În general Dim. | 1085.5(W)×617.7(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Adâncime totală | 1.2 (Typ.) mm |
| Forma formei | Flat Rectangle |
| Orientare | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:9 |
| Grosimea farfuriei | - |
| Masa | 1.80/1.90Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Scanare inversă | No |
LC490EQY-SLA2 Interfață de semnal
| Alt nume | LC490EQY (SL)(A2) |
|---|---|
| OP Temperatura | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Caracteristici | |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | - |
| Suport Culoare | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Gamă | 67% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | No |
| transmisivitatea | 4.89% (Typ.)(with Polarizer) |
| Numărul de pixeli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Vizualizare activă | 1073.78(W)×604(H) mm |
| În general Dim. | 1085.5(W)×617.7(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Adâncime totală | 1.2 (Typ.) mm |
| Forma formei | Flat Rectangle |
| Orientare | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:9 |
| Grosimea farfuriei | - |
| Masa | 1.80/1.90Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Scanare inversă | No |
| Cantitate | 1 pcs |
| Pitch | 0.5 mm |
| Pin Sumă | 51 pins |
| Pin Assignment |
LC490EQY-SLA2 Sistem de iluminare din spate
| Alt nume | LC490EQY (SL)(A2) |
|---|---|
| OP Temperatura | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Nivelul vibrațiilor | - |
| Caracteristici | |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 1300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Vizionare bună la | Symmetry |
| Viteza de răspuns | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod de operare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Crominanța | - |
| Suport Culoare | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Gamă | 67% NTSC (CIE1931) |
| Variația albă | - |
| Vizibilitate în aer liber | No |
| transmisivitatea | 4.89% (Typ.)(with Polarizer) |
| Numărul de pixeli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Aranjament | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Pitch Pixel (W x H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Vizualizare activă | 1073.78(W)×604(H) mm |
| În general Dim. | 1085.5(W)×617.7(H) mm |
| Deschiderea barei | - |
| Adâncime totală | 1.2 (Typ.) mm |
| Forma formei | Flat Rectangle |
| Orientare | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:9 |
| Grosimea farfuriei | - |
| Masa | 1.80/1.90Kgs (Typ./Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Rată de reîmprospătare | 60Hz |
| Scanare inversă | No |
| Cantitate | - |
| Pitch | 0.5 mm |
| Pin Sumă | 51 pins |
| Pin Assignment | |
| Forma lămpii | - |
| Tip lămpi | No B/L |
| Poziţie | - |
| schimb valutar | - |
| Viaţă | - |
