LC320W01-SL08

| Modelul panoului | LC320W01-SL08 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LC320W01-SL08 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 697.68×392.26 mm |
| Contur | 760×450 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Timp de raspuns | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 18 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG.Philips LCD LC320W01-SL08.
LG.Philips LCD LC320W01-SL08 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG.Philips LCD LC320W01-SL08 sau specificațiile detaliate ale LG.Philips LCD LC320W01-SL08 sau alte LCD LG.Philips LCD, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG.Philips LCD LC320W01-SL08 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC320W01-SL08 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG.Philips LCD LC320W01-SL08 sau specificațiile detaliate ale LG.Philips LCD LC320W01-SL08 sau alte LCD LG.Philips LCD, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG.Philips LCD LC320W01-SL08 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LC320W01-SL08"
- LG.Philips LCD LC320W01-SL08
- Fișa tehnică LC320W01-SL08
- Imagine LC320W01-SL08
- Prețul LC320W01-SL08
- Distribuitor LC320W01-SL08

