LB048WV2-TL01

| Modelul panoului | LB048WV2-TL01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.8 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | LTPS TFT-LCD |
| Prețul LB048WV2-TL01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 103.8×62.28 mm |
| Contur | 111.8×74.28 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 65/65/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 5S2P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LB048WV2-TL01.
LG Display LB048WV2-TL01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LB048WV2-TL01 sau specificațiile detaliate ale LG Display LB048WV2-TL01 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LB048WV2-TL01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LB048WV2-TL01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LB048WV2-TL01 sau specificațiile detaliate ale LG Display LB048WV2-TL01 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LB048WV2-TL01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LB048WV2-TL01"
- LG Display LB048WV2-TL01
- Fișa tehnică LB048WV2-TL01
- Imagine LB048WV2-TL01
- Prețul LB048WV2-TL01
- Distribuitor LB048WV2-TL01

