Prezentare generală
Specificație
LB043WQ3-TH01

LB043WQ3-TH01 Informatii de baza
| Modelul panoului | LB043WQ3-TH01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LB043WQ3-TH01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Model Alias | LB043WQ3 (TH)(01) |
| Temperatura de Operare | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura de depozitare | -30 ~ 80 °C |
LB043WQ3-TH01 Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 480×272(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Horizontal Stripe |
| Densitatea pixelilor | 128 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.1980×0.066 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1980×0.1980 mm (H×V) |
| Suprafaţă | Without Polarizer |
| Zonă activă | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 101.24×62.91 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 1.0±0.04 mm |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
LB043WQ3-TH01 Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 0 cd/m² |
| Raport de contrast | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| transmisivitatea | 15.2% (Typ.)(without Polarizer) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
LB043WQ3-TH01 Sistem de iluminare din spate
| Tip lămpi | No B/L |
|---|
