LB043WQ2-TD02

| Modelul panoului | LB043WQ2-TD02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul LB043WQ2-TD02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 95.04×53.856 mm |
| Contur | 105.5×67.2 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 10S1P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Tensiune de intrare | 2.5/3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare LG Display LB043WQ2-TD02.
LG Display LB043WQ2-TD02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LB043WQ2-TD02 sau specificațiile detaliate ale LG Display LB043WQ2-TD02 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LB043WQ2-TD02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LB043WQ2-TD02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf LG Display LB043WQ2-TD02 sau specificațiile detaliate ale LG Display LB043WQ2-TD02 sau alte LCD LG Display, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul LG Display LB043WQ2-TD02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "LB043WQ2-TD02"
- LG Display LB043WQ2-TD02
- Fișa tehnică LB043WQ2-TD02
- Imagine LB043WQ2-TD02
- Prețul LB043WQ2-TD02
- Distribuitor LB043WQ2-TD02

