IAXG15H

| Modelul panoului | IAXG15H |
|---|---|
| Panoul de marcă | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul IAXG15H | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 285.696×214.272 mm |
| Contur | 299×239.4×5.5 mm |
| Forma stilului | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 250:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 40/40/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare IDTech IAXG15H.
IDTech IAXG15H sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf IDTech IAXG15H sau specificațiile detaliate ale IDTech IAXG15H sau alte LCD IDTech, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul IDTech IAXG15H la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
IDTech IAXG15H sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf IDTech IAXG15H sau specificațiile detaliate ale IDTech IAXG15H sau alte LCD IDTech, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul IDTech IAXG15H la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "IAXG15H"
- IDTech IAXG15H
- Fișa tehnică IAXG15H
- Imagine IAXG15H
- Prețul IAXG15H
- Distribuitor IAXG15H

