HTW-G320240B3
| Modelul panoului | HTW-G320240B3 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Hantuway |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | STN-LCD |
| Prețul HTW-G320240B3 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Zonă activă | 115.17×86.37 mm |
| Contur | 167.1×109 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | Monochrome |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | 8-bit 6080/8080 parallel , 24 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Hantuway HTW-G320240B3.
Hantuway HTW-G320240B3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Hantuway HTW-G320240B3 sau specificațiile detaliate ale Hantuway HTW-G320240B3 sau alte LCD Hantuway, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Hantuway HTW-G320240B3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Hantuway HTW-G320240B3 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Hantuway HTW-G320240B3 sau specificațiile detaliate ale Hantuway HTW-G320240B3 sau alte LCD Hantuway, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Hantuway HTW-G320240B3 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "HTW-G320240B3"
- Hantuway HTW-G320240B3
- Fișa tehnică HTW-G320240B3
- Imagine HTW-G320240B3
- Prețul HTW-G320240B3
- Distribuitor HTW-G320240B3

