HT133WXB-100

| Modelul panoului | HT133WXB-100 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul HT133WXB-100 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 293.42×164.97 mm |
| Forma stilului | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE HT133WXB-100.
BOE HT133WXB-100 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE HT133WXB-100 sau specificațiile detaliate ale BOE HT133WXB-100 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE HT133WXB-100 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE HT133WXB-100 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE HT133WXB-100 sau specificațiile detaliate ale BOE HT133WXB-100 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE HT133WXB-100 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "HT133WXB-100"
- BOE HT133WXB-100
- Fișa tehnică HT133WXB-100
- Imagine HT133WXB-100
- Prețul HT133WXB-100
- Distribuitor HT133WXB-100

