H354VL02 V0

| Modelul panoului | H354VL02 V0 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 640×960 |
| Tipul panoului | LTPS TFT-LCD |
| Prețul H354VL02 V0 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | ECB, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 49.92×74.88 mm |
| Contur | 54.22×82.73×1.59 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 150:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 6/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 50/50/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | MIPI (3 data lanes) , 26 pins |
| Tensiune de intrare | 1.8/5.7V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO H354VL02 V0.
AUO H354VL02 V0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO H354VL02 V0 sau specificațiile detaliate ale AUO H354VL02 V0 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO H354VL02 V0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO H354VL02 V0 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO H354VL02 V0 sau specificațiile detaliate ale AUO H354VL02 V0 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO H354VL02 V0 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "H354VL02 V0"
- AUO H354VL02 V0
- Fișa tehnică H354VL02 V0
- Imagine H354VL02 V0
- Prețul H354VL02 V0
- Distribuitor H354VL02 V0

