GPF028QVCT5M-OL

| Modelul panoului | GPF028QVCT5M-OL |
|---|---|
| Panoul de marcă | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul GPF028QVCT5M-OL | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 43.2×57.6 mm |
| Contur | 47.2×65.6×1 mm |
| Suprafaţă | Without Polarizer |
| Raport de contrast | 300:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 61% |
| Timp de raspuns | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 50/50/60/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest ILI9325, HX8347 |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Giantplus GPF028QVCT5M-OL.
Giantplus GPF028QVCT5M-OL sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Giantplus GPF028QVCT5M-OL sau specificațiile detaliate ale Giantplus GPF028QVCT5M-OL sau alte LCD Giantplus, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Giantplus GPF028QVCT5M-OL la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPF028QVCT5M-OL sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Giantplus GPF028QVCT5M-OL sau specificațiile detaliate ale Giantplus GPF028QVCT5M-OL sau alte LCD Giantplus, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Giantplus GPF028QVCT5M-OL la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "GPF028QVCT5M-OL"
- Giantplus GPF028QVCT5M-OL
- Fișa tehnică GPF028QVCT5M-OL
- Imagine GPF028QVCT5M-OL
- Prețul GPF028QVCT5M-OL
- Distribuitor GPF028QVCT5M-OL

