COM35T3829XLC

| Modelul panoului | COM35T3829XLC |
|---|---|
| Panoul de marcă | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul COM35T3829XLC | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 70.32×52.74 mm |
| Contur | 76.9×63.9×3.38 mm |
| Suprafaţă | Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 400:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Timp de raspuns | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S2P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 67 pins |
| Tensiune de intrare | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare ORTUSTECH COM35T3829XLC.
ORTUSTECH COM35T3829XLC sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf ORTUSTECH COM35T3829XLC sau specificațiile detaliate ale ORTUSTECH COM35T3829XLC sau alte LCD ORTUSTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul ORTUSTECH COM35T3829XLC la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM35T3829XLC sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf ORTUSTECH COM35T3829XLC sau specificațiile detaliate ale ORTUSTECH COM35T3829XLC sau alte LCD ORTUSTECH, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul ORTUSTECH COM35T3829XLC la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "COM35T3829XLC"
- ORTUSTECH COM35T3829XLC
- Fișa tehnică COM35T3829XLC
- Imagine COM35T3829XLC
- Prețul COM35T3829XLC
- Distribuitor COM35T3829XLC

