CLAA070MA32BE

| Modelul panoului | CLAA070MA32BE |
|---|---|
| Panoul de marcă | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul CLAA070MA32BE | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 141.6×106.2 mm |
| Contur | 156.4×122.25×3.5 mm |
| Suprafaţă | Hard coating |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip lămpi | 2S7P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | TTL (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CPT CLAA070MA32BE.
CPT CLAA070MA32BE sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA070MA32BE sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA070MA32BE sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA070MA32BE la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070MA32BE sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CPT CLAA070MA32BE sau specificațiile detaliate ale CPT CLAA070MA32BE sau alte LCD CPT, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CPT CLAA070MA32BE la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "CLAA070MA32BE"
- CPT CLAA070MA32BE
- Fișa tehnică CLAA070MA32BE
- Imagine CLAA070MA32BE
- Prețul CLAA070MA32BE
- Distribuitor CLAA070MA32BE

