BP070WS1-200

| Modelul panoului | BP070WS1-200 |
|---|---|
| Panoul de marcă | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul BP070WS1-200 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 153.6×90 mm |
| Contur | 164.05×102.6×2.75 mm |
| Suprafaţă | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Antireflection |
| Raport de contrast | 900:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 52% |
| Timp de raspuns | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 5S4P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Tensiune de intrare | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare BOE BP070WS1-200.
BOE BP070WS1-200 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE BP070WS1-200 sau specificațiile detaliate ale BOE BP070WS1-200 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE BP070WS1-200 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE BP070WS1-200 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf BOE BP070WS1-200 sau specificațiile detaliate ale BOE BP070WS1-200 sau alte LCD BOE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul BOE BP070WS1-200 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "BP070WS1-200"
- BOE BP070WS1-200
- Fișa tehnică BP070WS1-200
- Imagine BP070WS1-200
- Prețul BP070WS1-200
- Distribuitor BP070WS1-200
