Prezentare generală
Specificație
B133XTN01.6 HW2A

B133XTN01.6 HW2A Informatii de baza
| Modelul panoului | B133XTN01.6 HW2A |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul B133XTN01.6 HW2A | Solicitați preț și termen de plată |
| Temperatura de Operare | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 60 °C |
| Comentarii | eDP1.2 |
B133XTN01.6 HW2A Caracteristici mecanice
| Dot Rezoluție | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Configurarea pixelilor | RGB Vertical Stripe |
| Densitatea pixelilor | 118 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Punctul Dot | 0.0716×0.2148 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2148×0.2148 mm (H×V) |
| Greutate | 250g (Max.) |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H), Reflection 4.3% (Typ.) |
| Zonă activă | 293.42×164.97 mm (H×V) |
| Dimensiunea conturului | 306.3×195.2 mm (H×V) |
| Adâncime de contur | 3.0 (Max.) mm |
| Forma stilului | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Găuri și suporturi | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Peisaj sau Portret | Landscape type |
| Panou tactil | Without |
B133XTN01.6 HW2A Caracteristici optice
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| strălucire | 220 cd/m² (Typ.) |
| Raport de contrast | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Afișează culoarea | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Timp de raspuns | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Vizualizarea direcției | 6 o'clock |
| Culoare alb Culoare | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variația albă | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Lumina soarelui poate fi citită | N |
B133XTN01.6 HW2A Elemente electronice
| Frecventa verticala | 60Hz |
|---|---|
| Scanare inversă | No |
| Consumul total de energie | 2.6W (Max.) |
B133XTN01.6 HW2A Sistem de iluminare din spate
| Poziția lămpii | Edge light type |
|---|---|
| Tip lămpi | WLED |
| Durata de viață a lămpii | 15K(Min.) (Hours) |
| Tipul interfeței | Included in panel signal interface |
| Lamp Driver Board | 1.85W (Max.) |
B133XTN01.6 HW2A Interfață de semnal
| Categoria de semnale | eDP |
|---|---|
| Clasa de semnal | eDP (1 Lane) |
| Tensiune de intrare pentru panou | 3.3V (Typ.) |
| Curent de intrare pentru panou | 227mA (Max.) |
| Consumul de energie al panoului | 0.75W (Max.) |
| Tipul interfeței | Connector |
| Poziția interfeței | |
| Interfață de semnal | I-PEX - 20455-030E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
