AM-800600NTMCW-00H

| Modelul panoului | AM-800600NTMCW-00H |
|---|---|
| Panoul de marcă | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AM-800600NTMCW-00H | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 246×184.5 mm |
| Contur | 260.5×204×12.67 mm |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 13/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AMPIRE AM-800600NTMCW-00H.
AMPIRE AM-800600NTMCW-00H sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AMPIRE AM-800600NTMCW-00H sau specificațiile detaliate ale AMPIRE AM-800600NTMCW-00H sau alte LCD AMPIRE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AMPIRE AM-800600NTMCW-00H la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800600NTMCW-00H sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AMPIRE AM-800600NTMCW-00H sau specificațiile detaliate ale AMPIRE AM-800600NTMCW-00H sau alte LCD AMPIRE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AMPIRE AM-800600NTMCW-00H la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AM-800600NTMCW-00H"
- AMPIRE AM-800600NTMCW-00H
- Fișa tehnică AM-800600NTMCW-00H
- Imagine AM-800600NTMCW-00H
- Prețul AM-800600NTMCW-00H
- Distribuitor AM-800600NTMCW-00H

