AM-640480G2TNQW-W0H

| Modelul panoului | AM-640480G2TNQW-W0H |
|---|---|
| Panoul de marcă | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AM-640480G2TNQW-W0H | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 115.2×86.4 mm |
| Contur | 127×98.43×6.9 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | 250:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K |
| Timp de raspuns | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 3S7P WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | CPU , 40 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H.
AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H sau specificațiile detaliate ale AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H sau alte LCD AMPIRE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H sau specificațiile detaliate ale AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H sau alte LCD AMPIRE, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AM-640480G2TNQW-W0H"
- AMPIRE AM-640480G2TNQW-W0H
- Fișa tehnică AM-640480G2TNQW-W0H
- Imagine AM-640480G2TNQW-W0H
- Prețul AM-640480G2TNQW-W0H
- Distribuitor AM-640480G2TNQW-W0H

