AC070MD01

| Modelul panoului | AC070MD01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AC070MD01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 152.4×91.44 mm |
| Contur | 165×104×7.55 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Reflection 4.0% (Typ.) |
| Raport de contrast | 800:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Timp de raspuns | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Unghi de vedere | 55/55/60/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3/13.0/18.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AC070MD01.
Mitsubishi AC070MD01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AC070MD01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AC070MD01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AC070MD01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AC070MD01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AC070MD01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AC070MD01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AC070MD01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AC070MD01"
- Mitsubishi AC070MD01
- Fișa tehnică AC070MD01
- Imagine AC070MD01
- Prețul AC070MD01
- Distribuitor AC070MD01
