AA175TA01

| Modelul panoului | AA175TA01 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.5 inch, 1280×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA175TA01 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 380.2×228.1 mm |
| Contur | 404×258 mm |
| Suprafaţă | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA175TA01.
Mitsubishi AA175TA01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA175TA01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA175TA01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA175TA01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA175TA01 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA175TA01 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA175TA01 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA175TA01 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA175TA01"
- Mitsubishi AA175TA01
- Fișa tehnică AA175TA01
- Imagine AA175TA01
- Prețul AA175TA01
- Distribuitor AA175TA01

