AA150XC04

| Modelul panoului | AA150XC04 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA150XC04 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 304.1×228.1 mm |
| Contur | 326×255×16 mm |
| Suprafaţă | Hard coating (2H), Antireflection |
| Raport de contrast | 350:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) |
| Timp de raspuns | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 85/85/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA150XC04.
Mitsubishi AA150XC04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA150XC04 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA150XC04 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA150XC04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150XC04 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA150XC04 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA150XC04 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA150XC04 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA150XC04"
- Mitsubishi AA150XC04
- Fișa tehnică AA150XC04
- Imagine AA150XC04
- Prețul AA150XC04
- Distribuitor AA150XC04

