AA142XE02

| Modelul panoului | AA142XE02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.2 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA142XE02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 288.768×216.576 mm |
| Suprafaţă | |
| Raport de contrast | |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | CCFL |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA142XE02.
Mitsubishi AA142XE02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA142XE02 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA142XE02 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA142XE02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA142XE02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA142XE02 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA142XE02 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA142XE02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA142XE02"
- Mitsubishi AA142XE02
- Fișa tehnică AA142XE02
- Imagine AA142XE02
- Prețul AA142XE02
- Distribuitor AA142XE02

