AA121XP02

| Modelul panoului | AA121XP02 |
|---|---|
| Panoul de marcă | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul AA121XP02 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zonă activă | 245.8×184.3 mm |
| Contur | 260.5×203×10 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 1000:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Timp de raspuns | |
| Unghi de vedere | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | WLED Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare Mitsubishi AA121XP02.
Mitsubishi AA121XP02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA121XP02 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA121XP02 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA121XP02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121XP02 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf Mitsubishi AA121XP02 sau specificațiile detaliate ale Mitsubishi AA121XP02 sau alte LCD Mitsubishi, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul Mitsubishi AA121XP02 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "AA121XP02"
- Mitsubishi AA121XP02
- Fișa tehnică AA121XP02
- Imagine AA121XP02
- Prețul AA121XP02
- Distribuitor AA121XP02

